AKTUALNA PROMOCJA
 
DAPP Optic SQL
Rozbudowany, magazynowy system dla zakładów optycznych
DAPP Optic SQL Lite
Prosty i intuicyjny system dla zakładów optycznych

DAPP - Programy dla optyków ...

Szanowni Państwo,

DAPP Ecoservice jest stabilną, dynamiczną firmą zajmującą się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych dla optyków (salonów, zakładów i gabinetów optycznych). Pracujemy wykorzystując sprawdzone technologie i rozwiązania IT co gwarantuje produkty najwyższej jakości, na wysokim poziomie. Nasze systemy (DAPP Optic SQL oraz DAPP Optic SQL Lite) pozwolą Państwu prowadzić zakład/salon optyczny w sposób nowoczesny i efektywny dostarczając wiele cennych informacji z zakresu: prowadzonej gospodarki magazynowej, generowanych obrotów i zysków, efektywności pracowników, historii optycznej i zakupów klienta, dokumentacji elektronicznej przeprowadzonych badań okulistycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i przetestowania bezpłatnych wersji demo naszych programów dla optyków. Informujemy, że DAPP Optic SQL wspiera już zmiany pod kątem: JPK VAT, JPK FA, JPK MAG oraz RODO.

Na DAPP Ecoservice możecie Państwo polegać!

AKTUALNOŚCI

Promocja systemów (do 15 grudnia 2018)

23.11.2018 - Promocja systemów (do 15 grudnia 2018)

Kup DAPP Optic SQL do 15 grudnia 2018, dokup dowolną (kompatybilną) drukarkę fiskalną i uzyskaj 200 PLN rabatu. Jeżeli masz już drukarkę fiskalną odbierz czytnik kodów kreskowych gratis! W przypadku, gdy potrzebujesz systemu uproszczonego (bez magazynu), to w wymienionym okresie uzyskasz 15% rabatu na DAPP Optic SQL Lite.

DAPP Optic SQL 3.3 - już jest!

26.10.2018 - DAPP Optic SQL 3.3 - już jest!

Informujemy, że została wydana wersja 3.3 systemu DAPP Optic SQL. Klienci posiadający DAPP Optic SQL informację odnośnie zmian znajdą w swojej skrzynce e-mail. Zachęcamy do aktualizacji.

DAPP Optic SQL Lite 2.1 - już jest!

20.08.2018 - DAPP Optic SQL Lite 2.1 - już jest!

Szanowni Państwo informujemy, że nowa wersja DAPP Optic SQL Lite (2.1) została wydana. Użytkownicy programu zostaną powiadomieni mailowo o zmianach, a także sposobie aktualizacji.

Migracja wielooddziałowa z DAPP Optic do DAPP Optic SQL już możliwa.

31.05.2016 - Migracja wielooddziałowa z DAPP Optic do DAPP Optic SQL już możliwa.

Informujemy, że możliwa jest już migracja wielooddziałowa ze starego DAPP Optic do nowego DAPP Optic SQL. O szczegółach klienci, którzy oczekiwali na tę możliwość zostali powiadomieni mailem. Klientów, którzy są tym zainteresowani, a nie otrzymali maila zapraszamy do kontaktu.

Nowy DAPP Optic SQL (magazynowy, wielooddziałowy) - już jest.

18.05.2015 - Nowy DAPP Optic SQL (magazynowy, wielooddziałowy) - już jest.

Miło nam poinformować, że od dziś jest już dostępny w sprzedaży następca DAPP Optic, czyli zupełnie nowy, wielooddziałowy system dla zakładów optycznych DAPP Optic SQL. Zachęcamy do zapoznania się z nowym systemem.
dapp.pl © 2016-2018 | Privacy Policy
Do góry