Aktualne wersje: DAPP Optic SQL 6.4 / DAPP Optic SQL Lite 3.6

DAPP Optic SQL Lite - Wdrożenie


DAPP Optic SQL Lite powstał z myślą o zakładach optycznych, które nie potrzebują rozbudowanej sfery magazynowo-handlowej przez co system charakteryzuje się bardzo prostą i intuicyjną obsługą.

Szybki start

Rozpoczęcie pracy z DAPP Optic SQL Lite nie wymaga szczegółowego szkolenia, wystarczy zazwyczaj krótkie - około 30 minutowe omówienie za pomocą połączenia zdalnego najważniejszych funkcji systemu połączone z jego konfiguracją (dane zakładu optycznego, pracowników, uprawnień itp.). Po takim mini szkoleniu występuje później niekiedy potrzeba szerszego zaprezentowania jakiejś funkcji, ale zazwyczaj wystarcza krótkie połączenie zdalne (1-5 min), aby uzupełnić brakującą informację.
System uproszczony, tak jak jego rozbudowany odpowiednik dysponuje także bezpłatną 30-dniową wersją demonstracyjną. Wielu klientów od takiej właśnie wersji rozpoczyna pracę na systemie komputerowym w zakładzie optycznym. Tuż przed zakończeniem okresu działania wersji demo można zamówić licencję i nie tracąc wprowadzonych danych kontynuować pracę na wersji komercyjnej.

Oczywiście tak jak w przypadku wersji rozbudowanej dla wersji uproszczonej (Lite) istnieje możliwość bezpłatnej konfiguracji pracy wieloodziałowej i/lub wielostanowiskowej oraz pomoc przy doborze sprzętu.

Bardzo istotnym jest fakt, że zakup wersji uproszczonej (Lite) nie zamyka drogi do migracji do systemu rozbudowanego z magazynem. W sytuacji gdyby zaszła taka potrzeba dane z wersji uproszczonej do wersji rozbudowanej przenosimy bezpłatnie.

Wszystkie powyższe fakty sprawiają, że DAPP Optic SQL Lite jest niezwykle przyjazny we wdrożeniu i obsłudze na codzień, a ponadto pozostawia możliwość przejścia na znacznie bardziej rozbudowany DAPP Optic SQL w przyszłości.