AKTUALNA PROMOCJA
 

Dlaczego DAPP Optic SQL?

DAPP Optic SQL jest nowoczesnym następcą znanego programu dla zakładów optycznych - DAPP Optic (poprzednik oferowany przez nas do 2015 roku). Nowy system powstał na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w pracy nad systemami komputerowymi dla optyków.

Argumentem przemawiającym za koniecznością stworzenia następcy DAPP Optic, był fakt, że system ten miał już za sobą wiele lat od premiery (2007 rok) i jego możliwości rozwoju technicznego wygasły. Dodatkowo DAPP Optic miał za sobą szereg aktualizacji, a ilość nowych pomysłów skłaniała nas ku nowemu otwarciu i uporządkowaniu fundamentów naszego flagowego produktu.

Dodatkowym impulsem dla stworzenia DAPP Optic SQL, były sugestie naszych klientów, którzy prowadzą kilka zakładów optycznych o potrzebie pracy wieloodziałowej na jednej bazie danych w tym samym czasie. DAPP Optic, którego Ci klienci używali pozwalał na pracę wieloodziałową, ale każdy zakład optyczny działał wówczas na własnej autonomicznej bazie danych przez co np. wgląd w stany magazynowe w innych oddziałach lub sprawdzenie historii zakupów klienta globalnie był w szybki sposób niemożliwy.

Na bazie powyższych stwierdziliśmy, że czas na nowy program, który zastąpi DAPP Optic zarówno w klasycznej pracy lokalnej w autonomicznie prowadzonych oddziałach jak również umożliwi pracę wieloodziałowo na jednej wspólnej bazie przez internet. Po wielu miesiącach prac na przełomie maja i czerwca 2015 DAPP Optic SQL został wydany zastępując w ofercie swojego poprzednika.

Jesteśmy przekonani, że DAPP Optic SQL sprawdzi się w Państwa zakładach optycznych i gabinetach, gdzie niezbędna jest szeroka funkcjonalność wraz z kontrolą magazynu oraz pracowników.

dapp.pl © 2016-2019 | Privacy Policy
Do góry