AKTUALNA PROMOCJA
 

Dlaczego DAPP Optic SQL Lite?

DAPP Optic SQL Lite powstał na bazie naszych wieloletnich doświadczeń przy współpracy z zakładami optycznymi podczas sprzedaży i rozwoju kompleksowego systemu komputerowego dla zakładów optycznych - DAPP Optic.

W trakcie naszej pracy oraz podczas spotkań na targach i prezentacjach DAPP Optic (system z magazynem), znacząca grupa optyków zgłaszała nam, iż DAPP Optic bardzo im się podoba jednak jest zbyt rozbudowany dla ich potrzeb. Okazało się, że wiele zakładów optycznych nie potrzebuje skomplikowanej sfery magazynowo-finansowej. Właścicielowi wystarcza kasa fiskalna i klasyczne rozliczanie księgowości, jednak brakuje np. komputerowej historii klienta, szybkiego wydruku faktury, rozliczania pracowników, możliwości wystawienia i kontroli przebiegu realizacji zlecenia optycznego, czy pewnych raportów wskazujących np. który pracownik jest najbardziej wydajny lub jakie produkty sprzedają się najczęściej. Optycy zwracali też uwagę, iż wiele systemów obecnie sprzedawanych jest dla nich za droga i mało intuicyjna, a pracownicy mają problem z szybką obsługą klienta za ich pomocą.

Drugą grupą docelową nowego systemu są klienci, którzy wykorzystują już oprogramowanie magazynowo-handlowe i nie chcą go zmieniać, a brakuje im jedynie sfery optycznej w wykorzystywanym programie. Wówczas niejednokrotnie takie osoby wspomagają się pracą na arkuszach typu Excel itp. Wprowadzenie DAPP Optic SQL Lite jest w takim przypadku idealnym uzupełnieniem.

Na bazie w/w sugestii zdecydowaliśmy się wykorzystać nasze doświadczenie i stworzyć system, którego głównym założeniem będzie wysoka intuicyjność obsługi oraz szybkość. 

Tak powstał DAPP Optic SQL Lite, który ma za zadanie usprawnić najczęściej wykonywane funkcje w zakładzie optycznym nie narzucając przy tym sposobu pracy danego zakładu. Od początku prac nad systemem kierowaliśmy się pewnym stwierdzeniem Elberta Einsteina, który powiedział kiedyś, że „Wszystko powinno być tak proste jak to tylko możliwe, ale nie prostsze”.

Mamy nadzieję, że DAPP Optic SQL Lite spełni oczekiwania wszystkich Państwa, którzy poszukują prostego, szybkiego i intuicyjnego programu komputerowego dla zakładu optycznego.

dapp.pl © 2016-2019 | Privacy Policy
Do góry